Yeni Sunucu ARES Yakında .. !

R3aLisT

Administrator
Yönetici
Yönetim
Efsane Oyuncu!
* +2 Takı olayı yeni ARES sunucusunda aktif edilmicektir.
* ARES sunucusu Test & Beta boyunca pus ücretsiz.

LENNOX

New member
Efsane Oyuncu!
Utc itemler olmasin pontus ararat rof olmasin millet rol roc fr taksin krowazida kaldirsan mageler linen wariorlar shel efsane xDe rof 0 fln czde felodan %1ihtimal dusse rol roc czdeki cs bosslarindan dusse sadece %1 ihtimal ranktan kc kasilmasa.

Son düzenleme:

ClayJensen

New member
Efsane Oyuncu!
Emekler yine mi boşa gidiyor bıktım artık hacı sizin swde 4 dbdir oynuyorum ne zaman user sıkıntısı çekseniz hemen db sıfırlıyosunuz.İşin kolayına neden kaçıyosunuz var olan swyi düzenleyin reklamınızı yapın user çekin böyle yaparak kemik oyuncu kadronuzu bir bir azaltıyorsunuz yapmayın.Bu dbden sonrada sizin serveri tercih etmeyeceğim gibime geliyor.Çünkü değişen hiçbir şey yok

CyRoN PRODUCTİON

Active member
Efsane Oyuncu!
Emekler yine mi boşa gidiyor bıktım artık hacı sizin swde 4 dbdir oynuyorum ne zaman user sıkıntısı çekseniz hemen db sıfırlıyosunuz.İşin kolayına neden kaçıyosunuz var olan swyi düzenleyin reklamınızı yapın user çekin böyle yaparak kemik oyuncu kadronuzu bir bir azaltıyorsunuz yapmayın.Bu dbden sonrada sizin serveri tercih etmeyeceğim gibime geliyor.Çünkü değişen hiçbir şey yok
Gir bakalim ko sitelerine yıllardır ilk reklam hangi server var :)

ClayJensen

New member
Efsane Oyuncu!
Gir bakalim ko sitelerine yıllardır ilk reklam hangi server var :)
Site ismi mi vereyim ? Ben mi göremiyorum ve ya madem var diyorsun versene bi görelim. Swde yıllardır oynuyorum madem reklam var neden bu server iyiye gitmiyor da her seferinde dibe batıp db sıfırlanıyor bunun açıklamasını yapar mısın bana ? Kimseye suç bulmak yakışmaz ama yönetimle alakalı bi durum olmasa serverda her db sıfırlanmasından 1-2 ay sonra bu kadar user düşüşü yaşanmaz.Kaldı ki bu swyi sende kaç yıldır oynuyosun söylediklerimde hiçbir haklılık payı olmadığını düşünüyorsan diyebileceğim hiçbir şey yok

BABA

New member
Efsane Oyuncu!
kapat betayı da official aç bari bu nedir sıfırlamadan önce daha iyiydi böyle 5-6 kişi ya var oyunda ya yok

UnForQ1Ven

New member
Efsane Oyuncu!
db sıfırlama ile olmuyor olmazda buna kesin ve net bir çözüm bulmanız lazım 1.5-2 ayda bir sw mi sıfırlanır arkadaşın dediği gibi sağlam pleylerin hepsi başka sw lere kaydılar burada kalanlarda çel çöp ler ya kesin bir çözüm bulun yada elinizdeki 3 5 tane sağlam useride kaybedeceksiniz UnForq1Ven